Genel

Mars’ta Doğduğunu İddia Eden Rus Çocuk

Gün geçmesin ki, Rusya dünya gündemini sarsacak bir haberle vitrinlerde boy göstermesin. 

HİKAYEMİZİN KAHRAMANI BORİSKA KİPRİYANOVİCH, DOĞMADAN ÖNCE MARS’TA YAŞADIĞINI İDDİA ETTİ

Rusya’nın Volgrad şehrinde yaşayan Boriska, annesinin ve öğretmenlerinin iddialarına göre daha ufak yaşında ilginç yeteneklere sahipti. İlginç dediysek, bizim 2-3 yaşında hebele hübele kıvamında edindiğimiz becerilere, genç arkadaş yaşını doldurmadan erişebilmiş.

MARS’TA SAVAŞIN ORTASINDA YAŞIYOR

Annesinin öne sürdüklerine göre doğumundan birkaç ay sonra konuşmaya başlayan Boriska iki yaşındayken de okumayı öğrendi. Uzay konusundaki derin bilgileriyle bilim adamlarını hayran bırakan genç dahi, nükleer bir faciadan etkilenen ve savaştan tahrip olmuş bir Mars’ta yaşadığını iddia etti. 

MARS HALKI YERİN ALTINDA YAŞIYOR

Ailesi, bu konu hakkında hiç konuşulmamasına rağmen gencin sık sık uzay ve gezegenlerden bahsettiğini söyledi. 

Boriska’nın iddiasına göre, Mars halkı yerin altında ve karbondioksit soluyarak yaşıyordu. Ayrıca boyları insan ırkı ortalamasından daha uzundu ve 35 yaşından sonra yaşlanmıyorlar. Ölümsüz bir hayattan her sabah ölüm gibi bir hayat sürdüğümüz dünyaya düşmek, Boriska’nın biraz canını sıkmış olsa gerek diye düşünmeden edemiyor insan.

Kipriyanovich, Marslıların gezegenlerarası yolculuk yapabildiğini ve geçmiş hayatında dünyayı ziyaret ettiğini söylemekte. 

GİZA AÇILACAK, İNSANLIĞIN KADERİ DEĞİŞECEK

“Giza’daki Büyük Sfenks açıldığı zaman tüm insanlığın yaşamı değişecek. Tam olarak yerini hatırlamıyorum; kulağının arkasında bir yerlerde açma mekanizması var.” diyen genç, Bülent Ersoy’a benzerliğiyle dikkat çeken Büyük Sfenks’i pek iyi bir gelecek beklemiyor.

About the author

clap ajans